PUF MODELLERİ YER MİNDERLERİ FİKİRLERİ DEKORASYONU

Kompakt, konforlu, taşıması kolay, şık ve kullanışlı yer puf modellerini düşündüğümüzde akla gelen fikirler, yatak odasının köşesine rahat bir dokunuş eklemekten, giriş yolunuzda benzersiz bir odak noktası oluşturmaya kadar her şeyi yapmanın harika bir yoludur. Evde olmayı seviyorum ama her zaman oturmak istemiyorum. Yer puf modelleri, beklediğiniz çözüm.

Uzun bir günün ardından ayağınızı atmak mı istiyorsunuz? Çocuklar için odadan odaya sürükleyebilecekleri bir oturma çözümüne mi ihtiyacınız var? Listemizdeki puf modelleleri yer minderleri ile her türlü dekorasyona fikrine uydurabileceksiniz. Beklediğini puf dekor çözümüne hoş geldiniz!

Dekoratif Puf Modelleri Yer Minderleri Fikirleri

01-  Pamuktan yapılmış ve akıcı püsküller ile bitmiş, bu Boho sitili Puf modeli hem tarz hem de rahatlık düşünülerek tasarlanmış.

02- Bu patchwork puf minderi ile misafirlerinizi şaşırtacağınızdan emin olabilirsiniz. Yenilenmesi gereken bir pufun varsa, bu puf beklediğin çözüm olabilir.

03- Pentagonal puf, çok yönlü tasarımı ve ince kumaş döşemesiyle hem dikkat çekici hem de zarif.

04- Farklı kişiliğe sahip dokusal bir Bohem pufu. Fildişi ile karışık renkli ipliklerin birleşimi onu oturma odaları, yatak odaları veya plaj evleri için eğlenceli ve çekici bir parça yapar.

05- Bu büyük boy, mandala desenli yer pufu yada yer minderi de diyebilirsiniz, meditasyon için olmazsa olmazlardan.

06- Kedi şekilli puf modeli, dekoratif zarif bir tasarıma sahip. Bu eğlenceli kedi kafası, herhangi bir çocuğun odasında harika görünecek, ancak basit tasarımı, yetişkinler için de harika bir seçenektir.

07- Bu altıgen puf modelleri sahip olduğu geometrik kenar, modern bir ev  dekorasyonu için odaları mükemmel hale getirir.

08- Gri örme dış yüzey, bu kare pufu modern ve rahat gösteriyor. El işi detaylarıyla yapılmış çok dekoratif bir puf yer minderi.

09- Klasik bean bag puf minderi, zarif bir örgülü kılıfla modern bir görünüm kazanıyor. Sonunda, çocukluk hayalinizi oturma odanızda bir puf minderi bulundurma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz ve stilden ödün vermeden.

10- Karmaşık bir desenli deri puf modeli daha klasik tarzda.

11- Spot ışığına benzeyen Puf Modeli! Bu lüks seçenek alışılmadık şekli, kadife döşemeleri ve altın rengi tabanıyla dikkat çekici.

PUF MİNDER DEKORASYONU

12- Düğüm şeklinde Puf minderi. Bu eşsiz dekoratif puf modeli için çok daha fazla para ödediğinizi düşündürtecek! Bir oturma odasına, oyun odasına veya çocuk oyun alanında kullanılabilecek eğlenceli bir yer minderi pufu.

13- Eski pufları andıran yapısı ile çok daha yumuşaklık hazzı veren yapısı sayesinde verdiği rahatlık ile üzerinden kalkmak istemeyeceğiniz dekoratif bir yer pufu minderi.

14- Lüks görünümlü bir Puf Modeli. Bu düğmeli  kadife Osmanlı Saraylarında kullanılan günümüzde chesterfield koltuk modellerini yansıtan özellikle yatak odaları için mükemmel bir seçim olacaktır.

15- Farklı şekilleri, yükseklikleri ve renklerde olan parçalardan meydana gelen bir puf modeli kombinasyon yapmak için tercih edilebilir.

16- Bu desenli zemin minderinin cesur tasarımı, onu herhangi bir odada göze çarpan bir tasarım seçimi yapacaktır…

—-

Sizde burada yapılan dekorasyonlar dan ilham alarak kendi evinize uygulayabilirsiniz. Daha fazla dekorasyon önerisi için TrendHAYAT/Dekorasyon linkine tıklayınız.