2020 Dekorasyon Fikirleri Salonlar Mutfaklar Yatak Odaları

Evlerimizde çok fazla zaman geçirdiğimiz şu günlerde sizler için iç mimarlar tarafından 2020 dekorasyon fikirleri olarak yapılan en güzel iç dekorasyon örneklerini toplayıp derledik.

Bu iç dekorasyon fikirleri örneklerinde en trend salon dekorasyonlarını, en modern ve son zamanların popüler tv ünitelerini, duvarlarda yapılan duvar çıtalama işlerinden örnekleri, oturma odaları için yapılacak farklı sıcak küçük alanlarda güzel örneklere, kitaplık kütüphane oturma alanları gibi evlerimizde küçük detaylar mevcut.

Yine yazımızda dekorasyon örnekleri içerisinde hanımların en çok kullandıkları mutfaklarla ilgili en güncel modern klasik avangard country mutfak tarzlarına lake boyama, mebran kaplama mutfak dolapları, high gloss ve akrilik mutfak dolap örneklerinide bulabileceğiniz örneklerin içinde mutfakta yapılacak dekoratif ürünler ve dekorasyon fikirlerini sunacağız.

Antre giriş koridor kapı detayları hakkında bolca örnekleri, yatak odaları dekorasyonunda neler yapılabilir ve aynı zamanda çocuk odaları için çok güzel  örneklerini göreceksiniz.

Sizler için derlediğimiz myicmimarlik tarafindan yapılan en güzel 2020 dekorasyon örnekleri.

2020 Dekorasyon

Yukarıda yapılan dekorasyon çalışmasında çok ferah modern bir yaşam alanı salon örneği görüyoruz, bol miktarda yapılan kitaplık kütüphane rafları çok modern görüntü vermiş duvarlarda kullanılan çıta detaylarına dikkatinizi çekmek isterim içlerine yerleştirilen aplikleride unutmamak lazım, tv ünitesi ve tavanda sade çok şık bir tasarımla dekorasyon tamamlanmış

2020 Dekorasyon önerilerinde çok öne çıkan duvar çıtalama örneği, altın varak bakır varak duvar çıtalama

modern şömineli mermer seramik tv ünitesi dekorasyonu

Üsteki yaşam alanında yemek masası ve mermerden yapılan 2020 yılının en popüler tv ünitesi örneklerinden birini görüyoruz.

daha sadece duvar mermer üstte led aydınlatmalı dv ünitesi

2020 dekorasyon trendleri arasında sürgülü kayar kapılarda çok sıkça görülüyor

2020 önerileri içerisinde en çok tercih edilen kapı modelleri göbekli lake mobilya kapılar yer almaktadır, genellikle antrasit renkli kapıları 2020 yılının dekorasyon trenleri arasında yer almaktadır.

çok şık lake boya mutfak dolabı örneği

2020 dekorasyon trendleri arasında high gloss kulpsuz mutfak dolaplarıda yer almaktadır

varaklı mermer klasik banyo dolabı örneği

hamam banyo örneği

çok şık bir çocuk odası örneği

yerlede kullanılan granit seramik taşlar çok moda

2020 trendleri arasında duvar çıtalama vaz geçilmez dekorasyon işi

çok güzel bir vestiyer çalışması