Çiçeklerle Bitkilerle Ev Süsleme Dekorasyonu Önerileri

Hepimiz şehir hayatında ve evlerimizde küçük bir ev bitkisi yerleştirmeyi, evde biraz doğayı solumayı ve içimizde saklanmış, vakit geçirirken bile bizi doğaya bağlamayı seviyoruz. Çiçeklerle Ev dekorasyonu; bununla birlikte, küçük yapraklı çiçeklerimiz, dekorumuzu planlama konusunda genellikle bir düşünürüz.

Bitkilerle Ev Dekorasyonu

Sizlerle paylaştığımız bu evlerin tasarımcıları olaylara biraz daha farklı bir şekilde yaklaşmış. Rastgele iç mekan bitkilerini artık alanlara gizlemek yerine, Çiçeklerle Ev dekorasyonu bitkilerin dahil edilmesi, ele alınan dekorasyonun bir parçası olarak kabul edilmiş. Bitkilerle çiçeklerle süslemek, getirdikleri renk ve doku ile çevredekiler üzerindeki canlandırıcı etkilerini düşündüğümüzde mükemmel bir anlam ifade ediyor.

 Ev Dekorasyonunda Çiçek ve Bitkiler

 Yaşayan nefes alan bir ev hatta dahası botanik sanatlı bir tema işlenmiş bu evin dekorasyonunda. Dekoratif vazoların içindeki çiçekleri saymazsak evimizin iki büyük tablosunda palmiye ağaçlarını ve tablo çerçevelerinin palmiye yapraklı rengiyle evi adeta tropikal bir havaya sokuyor. tabiki koltuk ve mobilyalarımızın ağır tonlu yeşil renkleri de bu algıyı kat ve kat artırıyor.

Mutfak adası tezgahında yaprak desenlerini görüyoruz. Yine yan duvarda ağaçlı bir tablonun köşesi gözümüzden kaçmıyor. tezgah üzerindeki meyve tabağı da yeşillendirilmiş.

Yine aynı tondaki yeşil kadifeden yapılmış mutfak ada sandalyeleri sıralanmış. Ada mutfağın üzerine yapılan aydınlatma elemanları da tam bir botanik ormanda yukarıdan sarkan yeşillikleri anımsatıyor. Ada tezgahında kullanılan yeşil dokulu granit mutfak tezgah arasında da kullanılarak bütünlük sağlanmış.

Yatak odamızda da yeşilin aynı tonunu görüyoruz. Palmiye tablolar, sarkıt olarak yapılmış çiçekler muhteşem

Bir diğer açıdan yatak odasını görüyoruz. 

Kitaplık rafı ünitesinden sarkan çiçekler yeşillikler evi saran bir sarmaşık edası ile botanik ev havasını tamamlıyorlar.

Tabiki bu evin banyosu da sıradan olmazdı. Palmiye ve yeşilin dokusunu fazlası ile görüyoruz bu banyo.

 büyük yapraklı ev çiçeklerinin vazolarının altlıkları çok güzel düşünülmüş.

 Bu yemek masasının da üstünde sarkan bir sarmaşık gibi duran çiçeklerimiz gerçekten çok güzel.

 Bu açıdan hem vazolar hem sarkıtlar daha iyi belli oluyor.

 oturma köşe koltuğumuzdan dışarıya pencereye doğru baktığımızda yeşilleri görmek..

——-

trendhayat.com

Sizde burada paylaşılan yazılarımızdan, dekorasyonlar dan ilham alarak kendi evinize uygulayabilirsiniz. Daha fazla dekorasyon önerisi için TrendHAYAT/Dekorasyon linkine tıklayınız…