Coresatin Kremin Faydaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Coresatin Krem Nedir? Coresatin Krem Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?  Coresatin Kremin İçeriği Nelerden Oluşur? Coresatin Krem Çeşitleri Nelerdir? Coresatin Pembe Krem Faydaları Nelerdir? Sarı Krem Faydaları Nelerdir? Mavi Krem Faydaları Nelerdir? bu krem hakkında öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Coresatin Krem Nedir?

Coresatin krem cildi nemlendirir, yeniler, sivilce, egzama, diyabetik ayak, seboreik dermatit, atopik dermatit,yara, roza(gül) sorunlarına ve cilt lekeleri gibi sorunlara etkili çözüm sunar. Etkili çözüm sunması neticesinde her geçen gün kullanım oranı artmaktadır. Bu kremin farklı renkleri mevcut olup, her ürün ayrı cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Bu kremin mavi, pembe, mor,yeşil, kırmızı, sarı gibi çeşitleri mevcuttur.

Coresatin Kremin İçeriği Nelerden Oluşur?

Birçok cilt sorununa iyi gelen bu kremler Üre, Aloe Vera, Allantoin, B6 ve E vitamini içermektedir. Bu kremin içerdiği içerik sayesinde cilde peeling  ve tonik etkisi oluşturur. Cildin daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Daha sağlıklı olan cilt parlak ve canlı bir görünüm alır. Bu krem cilt tipine ve sorunlarına göre farklı üretilmiş reçeteli  veya reçetesiz olarak kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Coresatin Kremin Ne İşe Yarar ve Faydaları Nelerdir?

Ciltte oluşan sorunların giderilmesine yardım olur. Cildin sağlığını korur

Egzama, sedef, atopik dermatit, seboreik dermatit, yara, roza(gül) cilt sorunlarına giderilmesine yardımcı olur.

Cildi onarır ve cildin yenilenmesini sağlar.

Ciltte oluşan dökülme ve pullanma gibi sorunları giderilmesine yardımcı olur.

Alerjik sorunların iyi gelir.

Bebeklerde oluşan, pişik, kaşıntı ve tahrişe iyi gelir.

Cildi nemlendirir.

Kullanım alanı çok olan  bu krem çeşitleri mevcut olup cilt tipine ve sorununa göre tercih edilmelidir.

Coresatinin Krem Çeşitleri Nelerdir?

Bu krem Aloe Vera, Allantoin, Üre, E ve B6 vitamini içeriğine sahip olup, cilt tiplerine ve sorunlarına göre farklı renkli üretilmektedir. Pembe, yeşil, mavi, mor gibi çeşitleri vardır. Bu ürünleri tek tek inceleyelim.

Coresatin Pembe Krem Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

B6 ve E vitamini içeren bebek ve çocukları kullanımı uygun olan bu krem kortizon içermemektedir. Krem bebeklerde ve çocuklarda oluşan pişik, tahriş ve kaşıntı iyi gelmektedir. Günde 2 defa temiz bir cilde uygulanması gereken bu krem eczane ve E- ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz. Fiyatı 45 -70 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Sarı Krem Faydaları Nelerdir?

Bu krem, kuru ve hassas cilt tiplerine kullanması uygun olan seboreik dermatit gibi sorunlarda çözüm sunan, cildi yeniler, onarır ve kortizon içermemesi nedeni ile kullanımı yaygın olan bu krem 15 yaşın atında kişilerin kullanımı uygun değildir. Eczane ve E- ticaret sitelerinden temin edebileceğiniz bu kremin düzenli kullanılmalıdır. Fiyatı 45 -70 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Yeşil Krem Faydaları Nelerdir?

Aloe Vera içeriği ile cildi koruyan ve mantar sorununa iyi gelen bu kremi eczanelerden temin edebilirsiniz. Fiyatı 35- 65 TL arasındadır.

Mavi Krem Faydaları Nelerdir?

Kuru ve hassas ciltlerin kullanması uygun olan bu krem egzama, sedef ve roza (gül) gibi cilt sorunlarında etkili olur. Düzenli olarak masaj yaparak sürülmelidir. Eczane ve E- ticaret sitelerinden temin edebileceğiniz bu kremin düzenli kullanılmalıdır. Fiyatı 45 -65 TL arasında değişmektedir.

 Mor Krem Faydaları Nelerdir?

Bu mor krem diyabetik ayak sorunlarına iyi gelir, kortizon içermez ve  15 yaşından küçüklerin kullanımı uygun olmayan bir kremdir. Eczane ve E- ticaret sitelerinden temin edebileceğiniz bu kremin düzenli kullanılmalıdır. Fiyatı 45 -65 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Kırmızı Krem Faydaları Nelerdir?

Kuru cilt tipleri için etkili olan bu krem eczane ve E- ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz. Fiyatı 35 -70 TL arasında değişmektedir.

Coresatinin Fiyatı

Farklı cilt tiplerine ve sorunlarına göre çeşitlendirilen bu kremin fiyatı değişiklik göstermektedir. Fiyatı 30- 70 TL arasında değişiklik göstermektedir.