Küçük Stüdyo Daire Dekorasyonu

KÜÇÜK MİNİMALİST STÜDYO DAİRE TASARIMI

Değişik farklı tasarımlar için küçük daireler ilginç sonuçlar alınabilecek evlerdir. Küçük alanları özel kullanım alanları ile çok kullanışlı olacak şekilde planlamak güzel sonuçlar verir. Buradaki evimizde  tasarımı Andrew ve Alain Timonina tarafından st. petersburg’da yapılan daire 30m² olup sınırlı yer imkanından en iyi şekilde yararlanıp çok fonksiyonlu mobilyalar ile sade zarif bir dekorasyon sunmaktadır.

mini-daire-dekorasyonu

Genç bir kadın için tasarlanan ev , zekice düşünülerek mekanlara bölünmüş açıklık hissinden ödün vermeden ayrı ayrı salon, yatak odası, mutfak olarak ayrılmış..

mavi-kahve-tonlar-daire

Yerden alçak ve rahat mobilyalar daire görseline daralmadan ferahlık sağlıyor..

mini-studyo-daire-ofis-ev

Düzenli bir çalışma masasının yanında bir televizyon yer almakta. kullanılan açık raflar tablo ve kitaplar için çok kullanışlıdır..

kucuk-daire-ic-mimari

Gizlenmiş bir Yatak odası beyaz ve ahşap renkler ile doğal bir hacim sağlar, yatak başının üstünde yer alan raflar komidin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış..

beyaz-gri-mutfak-mini-kucuk

Mutfak beyaz ve kenarlarda ahşap nişlerle, kapalı dolapları ve aydınlatmaları ile mükemmel bir uyum içinde görsel sunmakta.

Ahşap ve beyaz dolaplara yer verilmiş koridor evin bütün dolap ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış

kucuk-banyo-farklı-seramik-fayans

Farklı seramik uygulamalarıyla dikkat çeken banyo yine ayna aydınlatmalarında tavana asılı farklı ampullere yer verilmiş.

anre-portmanto-duzenleme-fikirleri

Daire girişinin hemen  önünde düşünülmüş bu antre portmanto odası ayakkabı ve elbiseleri asmak için çok güzel düşünülmüş.

mini-daire-yerlesimi-kat-plani

Yukarıdaki resimde daire planı yerleşimi ve oda ve yaşam alanlarının metrekarelerini görebilirsiniz.