Bungalov Küçük Ahşap Evler

Son zamanlarda son derece popüler olan doğa turizminin en önemli konaklama mekanı haline gelen bungalov ahşap evler yani küçük ahşap evler. Bu küçük ekolojik evlerin bu kadar popüler olmasının en etkili faktörler doğanın zor şartlarında daha kolay taşınıp monte edilmesi uygulanabilirliği ve maliyetlerinin düşük olmasının yanı sıra insanın ahşap doğa yaşamını çok sevmesi ile direk bağlantılı diyebiliriz.

Bungalov Nedir?

Büyük maliyetli evler yerine basit hobi evi gibi bağ, bahçe, dağ, yayla, orman içinde hemen yapılabileceği gibi hazır yerine getirilip monte edilebilir olabilmesi çok elverişli kılıyor, bir insanın bile basit bir şekilde yapabileceği modelleri olan bu bungalov küçük ahşap evler çok farklı tiplerde yapılabilmekte.

bungalov nedir

Bungalovlar küçük ahşap evler doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler veya tatil yapmak isteyenler yada hafta sonlarını huzurlu bir şekilde doğada dinlenerek geçirmek isteyenler için muhteşem keyif verici evlerdir.

Ahşap Üçgen Evler

Özellikle mimari yapısı ile dikkat çeken bu ahşap bungalov evler her zaman olmasa da genellikle üçgen bir mimari yapıda karşımıza çıkmaktalar. Birçok farklı modeli bulunsa da üçgen formlar yapılar görsel olarak da insanların hoşuna gitmektedir.

Genelde 1-2 odalı olarak tasarlanan bu yapılar bir yatak odası ve küçük bir duş banyosu için bir bölüm olur. Daha büyükleri de yapılıyor olsada genelde küçük olanları daha çok tutulur.

Küçük Ahşap Ev Bungalov Örnekleri Fikirleri

modern bungalov örneği
Modern Üçgen Evler
KÜÇÜK AHŞAP EVLER VİDEOSU
üçgen hobi evi
bahçe evi
dinlenme evi
bungalov dağ evleri
üçgen evler
kütük bungalov
modern camlı bungalov ev
küçük ahşap evler
üçgen evler
konteyner bungalov
bahçeli küçük ahşap ev
büyük bungalov evler
farklı bungalov ev
renkli ahşap ev
küçük ahşap evler
üçgen camlı bungalov ev
küçük ahşap ev modelleri
2 katlı küçük ahşap modern ev modelleri
orman ev modelleri
küçük kulübe ev hobi evi
mini ev bağ evi
modern ahşap küçük ev
farklı ekolojik bungalov ev

bungalov evler, küçük ahşap evler, hobi evleri, bağ evleri, bahçe evleri, kafa dinleme evleri, doğa evleri, orman evleri,