Banyo Dolabı Modelleri Modern Farklı Banyo Dolapları

Banyo dolabı modelleri, banyo seti, aksesuarları, vitrifiye elemanları, takımı, dekorasyonu, rafı, aynası, halısı, seramik, havluluk, küveti, tasarımları

Evimizin dairemizin yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız banyolar bazen çok önem verilmese de aslında dekorasyonun farklı tasarımların fikirlerin çok daha fazla uygulanabilecek alanlar olduğunu görebiliriz. 

Çünkü tamamen kimsede olmayan bir tasarım yapma imkanımız vardır, istersek kendimiz mobilyasını, dolabını tasarlarız, istenirse de hazır çok çeşit modellerden uygulanabilir.

Tabi ki banyomuzu tamamen değiştirmek yıkıp baştan aşağı yenilemek gerekir bu dediklerimiz için, ama sadece banyo dolabı ‘nı bile değiştirerek farklı bir görünüm dekorasyon tasarım elde etmek pek tabi mümkün. 

Bizde size bu yazımızda dünyadan ve Türkiye ‘den topladığımız çok güzel banyo dolabı model örnekleri ile sizlere fikirler edindirmek istiyoruz.

Bu yazımızda Modern Banyo Dolabı modellerini baz aldık diğer yazılarımızda klasik, şık, lüks, mini, küçük banyo dolapları gibi konuları da ele alarak sizlerle paylaşacağız.

Modern Banyo Dolabı Modelleri

Modern banyo dolabı modellerine bir göz atalım

Bu banyo dolabı modelinde açık ahşap ve beyaz lake renkler kullanılmış, lavabo tezgahıda beyaz renk seçilmiş, üst dolap kapaklarında ayna kullanılarak mekan ferahlatılmış, dolapta çekmece bölümleri ve açık raf şeklinde tasarlanmış

Koyu ahşap tonları kullanılarak ağır ve zengin bir hava katılan bu banyo dolabı modelinde mermer granit çift gözlü lavabo tercih edilmiş yine ayna ve ışıklarla şık bir dekorasyon oluşturulmuş.

Yine sadece ve zarif bir banyo dolabı modeli ahşap ve beyaz tonları görüyoruz.

Farklı modern bir görüntüye sahip bir banyo dolabı modeli antrasit renkteki banyoya açık ahşap tonlar kullanılmış

zarif banyo dolabı

Gerçekten çok zarif bir tasarıma sahip banyo dolabı gri ve beyaz renkler kullanılmış.

Beyaz şık bir banyo dolabı modeli

Tamamen kendine özgü bir tasarıma sahip bu model çok dikkat çekici duruyor.

gri banyo dolabı

Bu tamamen modern bir konsept tasarım olarak karşımıza çıkıyor, parlak lake gri renk pembe renklerde vitrifiye elemanları… çok iyi

mermer banyo dolabı

Beyaz dolaplar, beyaz mermer ahşap ve altın varak renkli metal renkli aksesuarlar,

kahve banyo dolabı

Genele olarak koyu renklere sahip bir banyo ve dolabı

ahşap banyo dolabı

Güzel bir banyo dolabı örneği

klasik modern banyo

Bu modeli modern klasik örneği olarak sunmak istedik sizlere

Banyo Dolabı
Banyo Dolabı