1+1 Daire Dekorasyonu Fikirleri ve Kat Planı

Proje, modern ilerici bir yaşam tarzını geleneksel ve kolay bir yaşam biçimiyle birleştiren bir iç mekanı yansıtıyor.  Sizin için bu yazımızda bahsedeceğimiz 1+1 Daire Dekorasyonu Ukrayna ‘da turizm için tasarlanmış bir daire olacak.

Küçük mekanlarda yaşamak bir çok yönden kısıtlayıcı olabiliyor. Kimi mecburiyetten, kimide küçük alanları sevdiği için tercih edilen stüdyo daireler de küçük alanlarda yaşamanız tarzınızdan ödün vermeniz anlamına gelmiyor. 50 m2 lik 1+1 daire dekorasyonu bu stüdyo daire planı normal standart boyutlarında yemek masası mutfağı yaşam alanı  ile adeta şıklıkta dekorasyonda bir çok büyük daire sahibini kıskandıracak güzellikte.

1+1 KAT DAİRE PLANI

1+1 SALON DEKORASYONU

Klasik chesterfield koltuk kultuk üzerine modern bir lambader ‘le nasıl irleştiğini görüyoruz. 1+1 daire dekorasyonu için güzel bir salon

Gece led ışıklandırma efektlerinin nasıl yapıldığını ve daireyi nasıl gösterdiğini anlatmamıza gerek yok sanırım.

Salonun diğer açıdan görüyoruz duvara asılı tv ünitesi ve televizyon küçük alanda iyi çözüm olmuş.

Salonun diğer bir köşesinden yatak odasına doğru bakıyoruz, yatak odasının dışarıya bakan bir penceresi olmadığı için salona bakan kısmı duvar yerine tamamen cam bölme ve cam kapı düşünülmüş.

Mutfak ve yemek alanından baktığımızda daireyi daha iyi görebiliyoruz masa üstü aydınlatması duvardaki farklı saat iki berjer koltuk sade ve şık bir görüntü sunuyor.

Mutfak dolaplarına baktığımızda beyaz lake kulpsuz kapaklı mobilyaları ve tezgah ve tezgah arkası siyah parlak malzemeler seçilerek güzel bir kontrast oluşturulmuş.

Gece görüntüsü ışık efektlerini görüyorsunuz.

Yatak odasına geldiğimizde duvarlardaki modern klasik çizgiler, sade antrasit elbise dolapları gri duvar boyası gece uyumak için çok güzel bir yatak odası kombinasyonu sunuyor.

Yatak odasına bu açıdan baktığımızda cam duvardan salonu görüyoruz. bu cam bölüm istenildiğinde perde çekilerek iki ortam bir birinden ayrılması sağlanıyor.

Son olarak evin giriş bölümü antreye bakıyoruz. Geniş bir koridor gömme vestiyer portmanto dolabı, renklerin kontrast uyumu herşey çok güzel düşünülmüş.

1+1 küçük stüdyo bir daireniz var ise sizde burada yapılan dekorasyonlar dan ilham alarak kendi dairenize uygulayabilirsiniz. Daha fazla dekorasyon önerisi için TrendHAYAT/Dekorasyon linkine tıklayınız.