Modern Stüdyo Daire Dekorasyonu ve Kat Planı

Tarzından Ödün vermeyen 50 m2 Altında 1+1 Modern Küçük Daire Tasarımı.

Küçük mekanlarda yaşamak bir çok yönden kısıtlayıcı olabiliyor. Kimi mecburiyetten, kimide küçük alanları sevdiği için tercih edilen stüdyo daireler de küçük alanlarda yaşamanız tarzınızdan ödün vermeniz anlamına gelmiyor. 50 m2 altındaki bu stüdyo daire planı normal standart boyutlarında yemek masası mutfağı yaşam alanı banyo ve balkonu ile adeta şıklıkta tasarımda dekorasyonda bir çok büyük daire sahibini kıskandıracak güzellikte.

50 m2 Altında Stüdyo Daire Kat Planı

Daire planımız çok iyi düşünülmüş bütün odalar imkanlar düşünülerek planlanmış.

Modern Küçük Stüdyo Daire Yaşam Alanı Salonu Oturma Odası

Yaşam alanımızın bir duvar bordo rengine boyanmış ve tablo ile süslenmiş, mobilya seçimi köşe koltuk olarak tercih edilmiş, koltuğun tam karşındaki duvara monte edilmiş led tv ve klima ile konfordan vazgeçilmemiş. Tavanda da asma tavan ve kısmi ahşap dekorasyon yapılmış.

 Tavandaki ahşap dekorasyonu bu resimde daha iyi görüyoruz. Pencerelerin olduğu duvar beyaz taş desen ile dekore edilmiş.

 Ortaya konmuş 4 kişilik normal standartlarda yuvarlak yemek masası da oldukça şık duruyor. Masanın üstündeki aydınlatma elemanı yaşam alanına farklı bir hava katmış.

 1+1 Stüdyo Daire Mutfak

50 m2 lik bir stüdyo daireye göre gerçekten büyük bir mutfağa sahip, mutfağımız tamamen beyaz kulpsuz kapaklar tercih edilmişken gövdesinde açık ahşap ton kullanılmış muhteşem bir uyum sağlamış.

 Yaşam alanını yatak odası ve antreden ayırması metal tekerlekli kitaplık ve sütü çiçeklik olarak düşünülmüş şık bir seperatör görevi görmüş. tavanda kullanılan spotlarda ayrı bir tarz yansıtmış.

1+1 Stüdyo Daire Yatak Odası

 Yatak odasına baktığımızda bir giriş kapısı bırakılmamış, lakin yatağımız ebatları gerçekten çok iyi, yatak başı üzerine yapılan raf ile tablolar düzenlenmiş, komidin üstüne sarkıtılan aydınlatma elmanı gerçekten çok şık duruyor.

 Yatak odasına bu açıdan baktığımızda bordo renkli duvarımız ve duvara monde led televizyon görülüyor, yatak odamızda oturmak için bir adet berjer ve minik koltuk şeklinde bir pufta unutulmamış.

 Koridordan yatak odasına devam eden elbise dolapları da uyumu hiç bozmamış.

1+1 Stüdyo Daire Banyo

 1+1 stüdyo daire için banyo ebatlarımızın gayet iyi olduğunu söylemeden yapamayacağım. Çamaşır makinesi lavabonun altına alınmış ayna ve yan duvarda dolap çok iyi düşünülmüş.

 Küvetin yan duvar ahşap desenli seramikle kaplanarak lavaboyla uyum sağlamış, yine ahşaptan yapılan raf ihtiyaçları fazlası ile karşılayacaktır.

 Tabiki küçük daire diye balkonumuz olmayacak değil hemde çok şık basit bir şekilde dekorasyonu yapılmış.

1+1 küçük stüdyo bir daireniz var ise sizde burada yapılan dekorasyonlar dan ilham alarak kendi dairenize uygulayabilirsiniz. Daha fazla dekorasyon önerisi için TrendHAYAT/Dekorasyon linkine tıklayınız.