Evinizde Ayna Dekorasyonu Dekoratif Ayna Modelleri

Dekorasyonda Ayna Kullanımı ve Modelleri

Evinizin odanızın sınırlarını kaldıran aynalar, evet aynalar ev dekorasyonunda belkide ilk mihenk taşıdır, yüz yıllardır aynalar ev dekorasyonlarında kullanılan belkide ilk dekoratif ürünlerden bir tanesidir. 

Kimi zaman küçük bir ayna kimi zaman duvardan duvar büyük bir ayna, küçük yada büyük her zaman her evde hatta her yerde ayna karşımıza çıkar..

Neden bu kadar çok severiz aynaları, kimileri aynaya bakmadan duramaz, bir yere girdiklerinde ilk dikkat ettikleri şey aynadır, çünkü kendini görmek ister insan, kendini her zaman bir toplama çeki düzen vermek için bakar aynaya..

Asansörlerden, banyo tuvalete kadar her yerde vardır ayna, son zamanlarda ayna daha da değer kazandı. Dekorasyonun olmazsa olmaz bir parçası oldu, evimizin daha kapıdan ilk girişte antremiz de bizi karşılar ya bir dresuar aynası olarak yada vestiyer aynası olarak..

Sonra evin koridorlarında görebilir bir köşesin ayna ile kaplandığını yada bir dekorasyon mobilyasının içinde kapağında, duvardan duvar baklava dilimli desenli aynaların günümüzde salonların ve yatak odaların trendleri arasına girdiğini de görüyoruz..

Peki ya mutfak, mutfakta da aynamı olur hiç demeyin, artık mutfak tezgah fayanslarının ayna modelleri ile dekore edildiğini sıklıkla görüyoruz yine mutfak dolaplarının karşı duvarında duvardan duvar boy aynalar görmek mümkün, banyoya tuvalete hiç değinmiyorum zaten.

Evlerin dışında ofislerimizde, iş yerlerimizde, otellerin lobilerinin dekorasyonunda ve şuan daha aklımıza gelmeyen bir çok yerde ayna dekorasyon ürünü olarak kullanılmakta..

Ayna dekorasyonu dekoratif ayna modelleri ile işte size fikirler verecek uygulanmış tasarımlar. Sizde bunlardan esinlenerek kendi evinize uygulayabilirsiniz.

AYNA MODELLERİ

01-yatak-ayna-dekorasyonu-yatak-basi (4)
02-ayna-dekorasyonu-yatak-odasi (14)
04-ayna-dekorasyonu (23)
ayna-mobilya-dresuar
05-ayna-dekorasyonu (16)
06-ayna-dekorasyonu-mutfak (15)
07-ayna-dekorasyonu-salon (11)
antre-ayna-dekorasyonu (2)
ayna-dekorasyonu (3)
ayna-dekorasyonu (7)
ayna-dekorasyonu (21)
ayna-dekorasyonu (25)
ayna-dekorasyonu (26)
ayna-dekorasyonu (29)
ayna-dekorasyonu (31)
ayna-dekorasyonu (32)
ayna-dekorasyonu (33)
ayna-dekorasyonu (34)
ayna-dekorasyonu (35)
ayna-dekorasyonu (36)
ayna-dekorasyonu (37)
ayna-dekorasyonu (38)
ayna-dekorasyonu (39)
ayna-dekorasyonu (40)
ayna-dekorasyonu (41)
ayna-dekorasyonu (42)
ayna-dekorasyonu (43)
ayna-dekorasyonu-antre (27)
ayna-dekorasyonu-duvar (24)
ayna-dekorasyonu-konsol (5)
ayna-dekorasyonu-konsol (28)
ayna-dekorasyonu-koridor (8)
ayna-dekorasyonu-mutfak (9)
vayna-dekorasyonu-mutfak (10)
ayna-dekorasyonu-yatak (13)
ayna-dekorasyonuyatak-basi (20)
baklava-ayna-dekorasyonu (1)
baklava-dilim-ayna-dekorasyonu
yemek-ayna-dekorasyonu (6)

Aramalar

ayna dekorasyonu, dekoratif ayna, aynalı mobilyalar, ayna ile dekorasyonduvardan duvara ayna, baklava dilim ayna, baklava desen ayna, salon aynası, yatak odası aynası, antre aynası, dresuar aynası, mutfak ayna, mutfak fayans aynası, aynalı mobilyalar, ayna kaplı mobilya, eskitme ayna, ayna kapaklı dolap, duvar aynası, dekorasyonda ayna, modern ayna, klasik ayna, yemek konsolu ayna, konsol aynası, dekoratif ayna modelleri