Büyük Villa Dekorasyonu

Büyük dediğimize Bakmayın Saray Yavrusu

Michigan Bloomfield Hills ‘deki kaplumbağa gölü yakınlarındaki bu muhteşem villanın iç dekorasyonuna bir göz atalım bize ne gibi ilham fikirleri verecek hep beraber inceleyelim.

Villa Dış Cephe Dekorasyonu

Öncelikle villanın dış görüntüsü ve bahçesinin inanılmaz etkileyici olduğunu söylemeden geçmeyelim.  Küçük bir klasik şato gibi durmuyor mu?

Villa Antre Giriş Merdiven Dekorasyonu

Villanın kapıdan içeriye girdiğimiz de bizi karşılayan güzel bir antre, merdiven ve galeri boşluğu
Galeri boşluğuna asılan devasa aydınlatma avizesi sizi ilk girişte etkilemekle beraber villaya inanılmaz bir hava katmış.

Villa Salon Dekorasyonu

Salon oturma odasına geldiğimizde daha sade mobilyalar ve dekorasyon karşımıza çıkıyor, tabi ki şöminede ortamın sıcaklık hissini artırıyor. Büyük bir yemek masası ve masanın üstünde parlak yüzeyli bir tavan kaplaması ve oradan sarkan aydınlatma harika.

Villa Mutfak Dekorasyonu

Mutfağımız salonla aynı mekanın devamında yer alıyor yemek masası ikisini ayırıyor, Ada mutfak şeklinde tasarlanan beyaz mermer ve yine beyaz ahşap malzemeden yapılmış dolaplar çok şık ve asil durmakta.
Burasıda evin günlük oturma odası olarak düşünüş sade renklerin yanında kullanılan çok güzel tonuyla kırmızı köşe koltuk muhteşem.
Bu bölümde villada manzaraya hakim bir köşe oturma yemek yeme dinlenme noktası olarak tasarlanmış, günün bütün vaktini burada geçirebilirsiniz.
Burası yatak odası, yatak başının büyük bir dolaptan olmuşması ortamı ikiye bölmüş
Evin genç çocukları için tasarlanmış renkli bir oda.
Banyoda çift lavabo kullanılmış, genel olarak villaya kullanılan beyaz renkli dolaplar ve beyaz mermer desenli seramikler uyum içinde.
Evin küçük afacanları için hazırlanmış oyun köşesi
Son olarak çocuk odamız.
Arama kelimleri