Koyu Renk Mutfak Dolabı

Siyah Antrasit ve Koyu Ahşap Tonlarda Asalet sahibi Mutfak

Her zaman koyu renkler siyah antrasit tonları asaleti zarifliği zenginliği vurgulamıştır. Bu küçük minimal tarzda LEICHT KITCHEN tarafından tasarımcı Vyacheslav Dobryakov ‘un tasarladığı mükemmel bir antrasit mutfak, bu asaleti zarifliği küçük olmasına rağmen fazlası ile sağlıyor. Bu minimal örnek küçük evlerde de muhteşem bir mutfak yapılabileceğinin göstergesi. Aslında her şeyin birbiri ile uyum içinde olması işin şeklini değiştiren ana unsur.

02-ahsap-ceviz-mutfak

Simetrik bir yapıda sağ ve sol bölümleri boy dolap olarak düşünülmüş, bu dolaplarda ahşap mutfak dolapları kullanılmış. Kullanılan malzemeler mutfağın havasını ciddi aynı zamanda konforlu bir hale getirmiş, dolapların üst bölümlerinde kullanılan antrasit renk dokunma hazzını arttır. Kulpsuz yekpare düşünülmüş ceviz kaplamadan yapılmış boy ve alt dolaplar mutfağın bütün depolama alnını karşılaması için düşünülmüş ve antrasit renk ile uyum içinde bir bütünlük sağlanmış, hemen yanına aynı tonlarda yapılmış bir yemek masası olarak düşünülmüş gibi duran bölüm yemek yemenin yanında, mutfakta ek bir çalışma tezgahı ve depolama alanı olarak tasarlanmış.

01-koyu-mutfak

Konsepti bozmayan çok modern görünüşlü sandalyelerle donatılan masa daha da ön plana çıkarken tavandan sarkıtılan yine antrasit renklerdeki masa boyundaki aydınlatma elemanı masa ile bir bütünlük sağlamış, aydınlatmadan bahsetmişken atlamadan dolapların hemen önünde tavana monte edilmiş spotlarında antrasit rengi olduğunu söylemeden geçmeyelim. Tezgahta kullanılan taş yine dolap renkleri ile aynı tonu paylaşmakta ve dik yüzeyde de aynı taş kullanılmış, üst dolapların altında elektrikli ocağın üst kısmına gelen aspiratör diğer taraflarda led aydınlatmalar kullanılmış .

03-ceviz-antresit-mutfak

Modern stilde tasarlanan bu koyu tonlardaki mutfakta antresi renk “karbon gri”  ve ahşap ceviz renkleri kullanılmış.

04-antresit-mutfak
05-mutfak-dekorasyon
06-mutfak-modelleri
07-mutfak-masa

Koyu mutfak dekorasyonu, koyu mutfak, koyu mutfak modelleri, siyah mutfak, siyah ahşap mutfak, antrasit mutfak, ahsap mutfak, ceviz mutfak dolabı, ahşap mutfak masası, antrasit mutfak dolapları, antrasit mutfak tezgahı, antrasit mutfak dekorasyonu, ahşap mutfak modelleri