7 Farklı Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odalarımız özel ve samimi bir alan olduğu için, yatak odaları etkileyici dekor için sınırsız bir potansiyel sunmaktadır. Sonuçta, misafirlere ev turu verirken atlamayı her zaman seçebilirsiniz!

Yatak Odası Dekorasyon

Bu yazı, her biri farklı bir estetiğe hitap eden cesur desenler ve sıra dışı malzemelerle büyük şanslar tanıyan 7 farklı tasarıma dekorasyona sahip yatak odasını inceliyoruz. Bu odalar, büyük boy başlıklar ve çarpıcı ışıklandırma uygulamaları, maceracı dokular ve farklı süslemeler gibi vurgulu duvar seçeneklerinin keşfedilmesini teşvik ediyor ve bu tekniklerden birkaçının evlerinizde kullanmanız mümkün..

 

Muhteşem bir yatak odası , beton dokulu keskin geometrik bir desende, üstte ve altta büyük boy başlık panelleri ile anında görsel etki oluşturuyor. Benzersiz sarkıt ışıkları , konsol başucu masalarının üstünde durmaktadır ve parlak desenli halı renkleri enerji vermekte. Pencereden baktığımızda karlı dalları dışarıda görmek, özellikle yatak odasının ne kadar sıcak ve davetkar olduğunu vurguluyor.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Sade, ancak lüks bir dokunuşla parlayan bu yatak odası başlık duvarında üç farklı malzeme sanatsal olarak kullanılmış. Doğal ahşap sıcak bir odak noktası sunuyor. Yatak başının ortasındaki  parlak cam panel güzel hisler uyandıracak bir görünüm sunuyor. İşlevsel beyaz dolap en üst kademeyi kaplıyor.

Odanın boyutu sadece mükemmel. Büyük bir halı, yatağın etrafındaki büyük bir alanı düşük olmasına rağmen, yatağın kendisi yumuşak ve rahat görünüyor

Siyah saten boya, çıtalı gardırobun dokusunu ortaya çıkartmış.

Üst iki resim farklı açılardan çekilmiş aynı odaya ait. Genel görünüm sağlam, şık ve zevkli bir kişiliğe sahiptir. Burada vurgulanan duvar, konsept olarak biraz daha basit ve klasik dekor tarzını tercih edenler için daha uygundur. Tuğla dokulu duvar beyaza boyanmış ancak çok fazla karakteristik dokuya sahiptir. Soldaki resim, bir tür yarı yatak başlığı olarak hizmet ediyor.
Tuğla duvarın tam karşısında ahşap panel duvar. Bu, parlayan gömme ışıkların şeritleriyle sıralanmış ahşap panellerden oluşuyor.
İkonik Yuvarlak Ayna tasarımını her daim popülerliğini koruyor. Bu kalıplanmış koltuk ayna ile güzel bir eşleştirme olmuş.
Dolaptaki şeffaf kapıların ilginç olduğunu düşünüyor musunuz? Bulanık camlar, bu alanın yatak odasının dağınık görünmemesini sağlıyor.

 Sadece yatağın arkasındaki pürüzsüz  görünümlü panellere dokunmak istemez misiniz? Bu dokulu duvar türü pahalı malzemeler gerektirmeden yapılabilecek ürünler, bu duvar gibi bir büyük boyutlu basit bir boşluğa istenildiği kadar yapılabilir.

YATAK ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

Bu sanatsal beyaz renkli oda, yatağın arkasındaki duvardaki etkileyici tabloya fon olarak ince beyaz boyalı ahşap paneller kullanılmış. Çarpıcı, dokulu bir halı. Tekli kahverengi sandalye, görsel ağırlık dağılımını dengeliyor.

Sarkıt lambalar, yatağın her iki tarafını sarmış ve belirgin bir şekilde eğlenceli bir çekicilik katıyor.

Bu beyaz yatak odası, muhteşem bir desende düzenlenmiş büyük boy ahşap eşkenar dörtgen mozaiğinden oluşan büyük, vurgulu bir duvara sahiptir. Burada kullanılan ahşap çok ince ve belirgin bir taneciklere sahiptir ve panellerin lüksünü yükseltir. Yumuşak dikdörtgenler den oluşan başlık ayrı bir stil katmış.

Bu çekici yatak odasında ifade dili geometridir. Ortalanmış başlık özellikle ilgi çekiyor, çeşitli renklere boyalı tahtalar eşleştirilirek bir araya geliyor. Daha da çekici olan başlığın çapraz çizgilerini devam ettiren kübik yatak çerçevesidir.

 

trendhayat.com

Sizde burada paylaşılan yazılarımızdan, dekorasyonlar dan ilham alarak kendi evinize uygulayabilirsiniz. Daha fazla dekorasyon önerisi için TrendHAYAT/Dekorasyon linkine tıklayınız.