Ramazan Bayramı Mesajları, En Güzel 2020 Bayram Kısa Mesajı

Ramazan bayramı mesajları, bayram kısa mesajı, 2020 ramazan mesajı, en güzel, en iyi, ramazan bayramı resimli mesajları 

2020 yılı Ramazan bayramı için en güzel bayram mesajları hiç bir yerde bulamayacağınız bu ramazan bayramı mesajları ile sevdiklerinizi akrabalarınızı, arkadaşlarınızı, yakınlarınıza, dostlarınıza, çocuklarınıza, babalarınıza, annelerinize, torunlarınıza, amcalarınıza, tüm eş dost akraba herkese gönderebileceğiniz telefon mesajlarını sizler için hazırladık; Bayramınız Kutlu Olsun!

Ramazan Bayramı Mesajları

● 30 gün boyunca ağırlamaya çalıştığımız 11 ayın sultanı Ramazanı memnun edebilmiş olarak uğurladığımızı umduğumuz bu bayram günümüz mübarek olsun.

● Bir ay boyunca ektik, bugün hasat günü. Ekinlerimiz gür, hasatımız bereketli, Ramazan bayramımız kutlu olsun.

● Ömrümüz Ramazan sofraları kadar bereketli ve samimi geçsin. Nice Ramazanlara hep birlikte kavuşmak dileğiyle bayramınızı kutlarım.

● Hiçbir açlık yoktur ki içinde tokluk; hiçbir susuzluk yoktur ki içinde serinlik barındırsın.. Allah rızası için niyet ettik, fakirlerin haliyle hallendik. Kalplerimize açlıkta tokluğu, susuzlukta serinliği inşirah gibi duyuran; yokluk çekenlerin halini bildirip gönüllerimizi yumuşatan Rabbimize şükürler olsun. Ramazan bayramımız hayırlı, huzurlu ve mübarek olsun.

● Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel; manevi havası on bir aya bedel Ramazan ayına sağlık ve huzurla yeniden kavuşabilmek duasıyla bayramınızı kutlarım.

● Sahurda ezan okunmadan önce su içme telaşı; iftarda orucu hurma ile açmanın tadı, davulcunun hoş sedası, sıra geldi bayrama; bol olsun sefası! Hayırlı bayramlar dilerim!

● Kapı kapı gezip şeker isteyen çocukların masum kalplerinin güzelliğinde, hurma tadında şeker gibi bir bayram dilerim. Daha nice Ramazanlar yaşamak dileğiyle!..

● Güle güle yâ şehr-i Ramazan! Giderken manevi atmosferini, iftar sofralarının samimiyetini, istisnasız her haneyi kuşatan Kur’ân ikliminin feyzini bırakmayı unutma. Ramazanın tüm güzelliklerini birlikte yaşamayı sevdiğim siz dostlarımın bayramını kutlar, nicelerine erişmenizi Allah’tan niyaz ederim.

● Bin aydan daha hayırlı Kadir gecesini içinde bulunduran Ramazan ayını geride bıraktığımız bugün, nazarımda nice insandan daha sevgili siz dostlarımın bayramını en kalbî hislerimle kutlar; nice Ramazanlara sağlık sıhhatle kavuşmanızı dilerim.

● Rahmet ayı Ramazanı uğurladığımız bu bayram gününde, Rahman ve Rahim olan Rabbimizin tuttuğunuz oruçları; ettiğiniz ibadetleri kabul etmesini ve cümlemizi eşsiz merhametine nail etmesini diler; bayramınızı kutlarım.

ramazan bayramı mesajları
ramazan bayramı mesajları
ramazan bayramı mesajları
ramazan bayramı mesajları
bayram kısa mesajları
bayram kısa mesajları
bayram kısa mesajları
bayram kısa mesajları
ramazan bayramı mesajları
bayram kısa mesajları

Bayramınızın güzel geçmesi dileği ile trendhayat ekibi

Not:
** Sözler ve görseller mesajlaşma tebrik için kullanılabilir.
** Başka Sitede Kullanılması Yasaktır.