Youtube Video İndir – Youtube Film İndir

Youtube video indir dünyanın en çok tercih edilen video paylaşım platformu. Son zamanların en iyi sosyal medyası olan YOUTUBE de bir çok kullanıcısı izledikleri videoları, müzikleri veya filmleri bilgisayarlarına yada cep telefonlarına indirmek istiyorlar.

Youtube video indir veya youtube film indir olarak arama yapan kullanıcıların karşısına çok farklı alternatifler çıkmakta. Kimi yöntem çok basit kimi yöntem çok karışık. Bizde yazımızda size 4 farklı yöntemle youtube video nasıl indirilir hakkında bilgi vereceğiz

1. Yöntem – y2mate youtube film indirme

2. Yöntem – Video İndirme Siteleri

3. Yöntem – Eklenti Yükleyerek

4. Yöntem – Cep Telefonlarına Youtube Video İndirme

En Kolay Youtube Video İndirme Yolları

Sürekli youtube üzerinden video indir yi düşünüyorsanız. Size birinci ve en kolay yöntem olan y2mate web sitesi üzerinden youtube video indirme yöntemini aktaracağız.

İkinci yöntem olarak youtube video indir sitelerini önerebiliriz. Kopyaladığınız youtube video linklerini bu sitelerdeki gerekli alanlara yapıştırarak youtube videolarını indirebilirsiniz.

Üçüncü yöntem olan Chrome tarayıcısının Chrome web mağazısı ‘ndan tarayıcınıza yükleyeceğiniz youtube video indir eklentileri ile yapabilirsiniz.

Son olarakta cep Telefonuna youtube ‘den video indir linkini kullanarak safeform üzerinden nasıl video film müzik indirebileceğiniz anlatacağız.

Şimdi bunları sizlere resimli olarak madde madde anlatıyoruz.

1- y2mate youtube film indirme

y2mate web sitesini kullanarak youtube video indirme

  • İlk önce youtube de indirmek istediğiniz videoyu açıyorsunuz.
  • Daha sonra adres satırına Youtube yazısından sonra PP harflerini ekliyorsunuz (www.youtubePP.com/…) şeklinde
  • Açılan sayfada aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi “video”, “mp4”, “Audio” sekmelerinden birini seçerek istediğimiz kalite olan videonun yanındaki download sekmesine tıklamak hepsi bu kadar kolay.
youtube video indir
youtube video indir

2- Youtube Video İndirme Siteleri

Size burada bahsede bileceğimiz bir çok alternatif sitenin olduğunu söylemekle beraber en çok kullanılan bilinen tek bir siteden bahsedeceğiz. hatta sitesine gitmeden Youtube ‘de video izlerken yapacağınız. Çok basit bir hareketle video indirme sitesine ulaşıp youtube video indirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz site tr.savefrom.net bu site sayasesinde youtube videolarını indirebilirsiniz.

  • İlk önce youtube de indirmek istediğiniz videoyu açıyorsunuz.
  • Daha sonra adres satırına Youtube yazısından önce SS harflerini ekliyorsunuz (www.SSyoutube…) şeklinde
  • Açılan sayfada “SaveFrom.net Helper’ı yüklemeden bir video indirin” yazısına tıklıyoruz hemen altında videoyu indireceğimiz yer açılıyor. Aşağıdaki resimlerde nasıl youtube film indirme yapacağınız ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

3- Eklenti Yükleyerek Youtube Film İndirme

Chrome web tarayıcısının sunmuş olduğu chrome web mağazası ‘na giriyoruz. Arama kısmına video downloader yazıyoruz. Çıkan sonuçlardan herhangi birini chrome’a ekle diyerek yüklüyoruz. Daha sonra herhangi videolu sayfaya girdiğimizde. Eklenti sağ üst köşede otomatik olarak videonun indirilmesini gösteren bir işaret verir buraya tıklayarak youtube video indirme işlemini gerçekleştiririz.

4- Cep Telefonundan Youtube Video İndirme

İkinci adımda anlattığımız yöntemle aynı sayılan bu yöntemi uygulayarak. Cep telefonuna youtube’den video indirme müzik indirme ve film indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Anlatım ve görselleri aşağıda.

  • İlk önce youtube uygulamasından video linkini kopyalıyoruz
  • Herhangi bir internet tarayıcısından (chrome) savefrom.net adresine gidiyoruz
  • 1 ile işaretlediğim yere kopyaladığımız bağlantıyı yapıştırıyoruz.
  • 2 ile işaretlediğim yeden video müzik film indirme işlemini yapabilirsiniz.

Size hangi yöntem daha iyi geliyorsa o yöntemle cep telefonuna youtube video indirme ve bilgisayara youtube video indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazlası için trendhayat.com bizi takip edin